Виховна робота

 Виховна робота в школі нині має характер  особливий. Найчастіше діти виховуються в процесі пізнання і праці. Тому я рекомендую  вашій увазі проведення  виховного заходу  

Конкурсно-розважальна програма

«Олімпіада знавців таблиці множення»

Мета:

·         показати красу математики, зокрема – таблиці множення, її роль в нашому житті;

·         розвивати пізнавальну активність, творчі здібності, кмітливість  і спритність в учнів;

·         відпрацьовувати зацікавленість до математики.

 

Хід заходу

Звучить музика  

Учні  та гості займають місця в залі.

 

Ведучий1:

Всім - добрий день, друзі,

Дівчата й хлоп'ята!

Ми раді у залі

Вас нині вітати!

 

Ведучий2:

Відомо усім

(Тут відсутні секрети) -

У школі в нас різні

Вивчають предмети.

 

Ведучий3:

Наук у нас різних

Вивчають багато.

Яку ж з них ми будемо

Нині вітати?

 

Ведучий4:

Тобі, математико,

Наші вітання,

Це ж ти нас зібрала

Усіх на змагання.

 

Ведучий5:

Сучасну і давню

Науку чудову

Сьогодні у дії

Побачимо знову.

 

 

Ведучий6:

Проникаючи в зоряні далі,

В таємниці земної кори,

Математика всіх закликає:

“Ти мрій, фантазуй і твори”.

 

Ведучий7:

Чекають тут різні

На вас запитання

І хитрі задачі,

Й цікаві завдання.

Питання серйозні

Та є й жартівливі,

Тож будьте уважні

І будьте кмітливі.

Ідіть,  олімпійці,

У добру дорогу,

Бажаю здобути

Я вам перемогу.

 

Ведучий8:

Отже, представляємо учасників:

Також, дозвольте представити вам високе журі, яке оцінюватиме наших учасників і назве переможця нашої олімпіади.

 

Вчитель: Усім доброго дня і вітання з початком свята! Маємо знати умови олімпіади: учасники на сьогодні були відібрані при виконанні попередніх завдань. Хто правильно і  найшвидше виконав роботу – вони перед вами! У нас тут є найкращі знавці таблиці множення. Після першого туру  їх залишиться троє. У третій тур потраплять тільки двоє, і один з них стане абсолютним чемпіоном олімпіади знавців таблиці множення

 

І тур «Множинний снігопад»

Вирізані половинки «сніжинок». 2)Поділити по 10 штук половинок з числами кожному гравцю. 3)По черзі гравці беруть половинки з прикладами з купки. 4)Кожен правильний розв’язок, гравець добавляє до половинки «сніжинки»  . 5)Виграють троє, хто перші отримають найбільшу кількість цілих «сніжинок»., всі інші гравці вибувають з конкурсу.

 

Музична пауза. Давайте повеселимося під музику.

А тепер – завдання для глядачів.

Гра «Червоний – синій – жовтий»  ( з конструктором Lego) Глядачам задають приклади із таблиці множення – мають показати на кольорах відповідь. Умовні позначення – на плакаті.

 

ІІ конкурс «Космічна математика»

Зараз уявимо, що ми полетіли у космічну подорож і досягли невідомої планети. На планеті немає повітря, а ми маємо її дослідити. Дослідження буде проводити наш друг робот. Завдання учасників спорядити робота і провести дослідження планети. Хто швидше?

Добре справилися, молодці! Журі визначає двох переможців.

 

Музична пауза. Давайте порухаємося  під музику.

І знову – завдання для глядачів.  Під сидіннями у вас заховані секретні завдання. Хто знайшов – відповідайте. Вас чекає нагорода.

 

ІІІ конкурс «Скарб»

Олімпійці мають знайти скарби у скриньках, щоб відкрити скриньки, потрібно підібрати ключі до скриньок. Переможцю дістанеться головний скарб – медаль абсолютного чемпіона серед знавців таблиці множення.

 

 

Ведучий1:

За хвилиною - хвилина.

Ось і грі прийшов кінець.

Тож показуйте рахунок:

Хто сьогодні молодець?

 

Ведучий2:

Всі на сцені  добре грали,

Хоч без досвіду гравці.

Відповіді показали,

Що усі тут  - молодці!

 

Ведучий1:

Ми надаємо слово журі для оголошення результатів подорожі.

Немає коментарів:

Дописати коментар